O mnie


Fotograf, dziennikarz, ciekawa świata i ludzi baba o wojowniczym nastawieniu do życia :). Z permanentnej obserwacji i eksploracji otoczenia, narodziła się paląca potrzeba pokazania tego jak widzę i co czuję. Fotografia
jako medium subiektywne, filtrujące rzeczywistość przez sitko o nazwie „istota ludzka” okazała się idealnym rozwiązaniem………….a reszta jak w wierszu…..

Jeżeli, drogi Gościu, spodobało się Tobie moje widzenie świata , to ja z przyjemnością przefiltruję przez swoją głowę i obiektyw, to na czym Tobie akurat najbardziej zależy.

Każda rodzinna uroczystość to radość z bycia razem, to święto dla jej głównych bohaterów, bez względu, czy to małe dziecko, które ma przyjąć chrzest, pierwszokomunijna pociecha, czy też Młodzi stający właśnie na ślubnym kobiercu.

Również, jeśli masz nieodpartą chęć sprawdzić się w roli modela/modelki, jeśli potrzebujesz odmienić coś w życiu, wprowadzić w nie solidną ilość dobrej zabawy i przygody, wykonam sesję Tobie, indywidualnie, z przyjaciółmi, lub jako prezent dla kogoś bliskiego.

Kontakt