Jakiś czas temu wzięłam udział w akcji testowania produktów jednej z bardziej znanych na rynku firm oferującej wszystko to, o czym fotograf może zamarzyć, jeśli chodzi o odpowiednią prezentację i ekspozycję swoich prac. Z lekką dozą nieufności przesłałam projekt, w którym znalazły się zdjęcia z różnych miejsc, obrabiane na nieskalibrowanym monitorze, nie tylko

z plików RAW, ale i poczciwe JPGi. Jakie było moje zaskoczenie, kiedy w ekspresowym czasie dostałam gotowy album z pięknie wydrukowanymi zdjęciami. Terminy do wysyłki podane przy zamówieniu są naprawdę dotrzymywane!!

 

Wszystkie zdjęcia posiadały odpowiednie nasycenie kolorów, wszystkie wyglądały identycznie jak na moim ekranie. Dodatkowo chciałam sprawdzić jak Saal radzą sobie z czarno białymi zdjęciami, ale bez zamiany ich na greyscale. Okazuje się, że rewelacyjnie. Żadnych zafarbów i dominant innych kolorów, skala szarości i czerń oddane idealnie.  

Dodatkowe plusy za przyjemne w dotyku, grube o wysokiej gramaturze karty, które nie odbłyskują światła w sposób męczący oczy, zarówno na okładce (z połyskiem) i kartach wewnętrznych (mat).

Z całą odpowiedzialnością polecam produkty Saal Digital, nie tylko zawodowym fotografom, ale i amatorom, którzy wymagają solidności i wysokiej jakości od sposobu prezentowania własnych fotografii.

Jeszcze na koniec dodam, ze firma naprawdę dba o swoich klientów. Z natłoku zajęć, zapomniałam wykorzystać kupon z testowym rabatem w odpowiednim czasie. W pierwszej kolejności, sama zaczęłam dopytywać i prowadzić korespondencję z działem wsparcia. Min. po to, żeby może jednak mi zwrócili pieniądze (które z braku aktywnego kodu rabatowego po prostu zapłaciłam), ponieważ album, który zamówiłam, służył wyłącznie własnej pamiątce i jednak był testem. Wszystkie osoby z drugiej strony zadbały o to, żeby cała operacja odbyła się bez problemów. Za to, uwaga zaskoczenie – kiedy już zapomniałam o całej sprawie – ktoś ze wsparcia skontaktował się e-mailowo ze mną, ponieważ gdzieś w systemie wisiało, że nie udało mi się wykorzystać kuponu testowego, więc dostaję szansę na jego realizację. Oczywiście wszystko zostało wyjaśnione, natomiast ja zostałam zbudowana. Przede wszystkim profesjonalizmem i polityką firmy wobec klientów. 🙂 Jest to coś, co tworzy zaufanie i powoduje, że z pewnością chce się wracać.