Fotograf na chrzest

Fotograf na Chrzest Łódź

po narodzinach najważniejszy dzień w życiu dziecka

Pierwszy tak istotny moment w życiu maleńkiego człowieka, którego nie można przegapić. Ani tym bardziej nie zachować w postaci pamiątki zdjęciowej. Wykonuję relacje z dnia Chrztu Świętego, od przygotowań, przez uroczystość Chrztu Świętego po przyjęcie i sesję pamiątkową.

Co zawiera oferta zdjęć Chrztu

Reportaż jest bardzo szerokim pojęciem. Ale możemy zacząć od przygotowań w domu. Odrobina emocji dziecięcych przy ubieraniu, pomoc babć, cioć, zawsze tworzą miłe do uwiecznienia scenki rodzajowe. Po tym mamy relację z uroczystości w kościele. Kolejnym etapem jest fotorelacja z przyjęcia chrzcielnego, na którym zostaję ok. 2-3 godzin. W międzyczasie można wygospodarować czas na sesję jeśli decydujemy się na plener.

Sesję pamiątkową rodzinną możemy zorganizować na przynajmniej dwa sposoby. Pierwszą opcją jest sesja przed kościołem w studio, wtedy cieszymy się obecnością chrzestnych, dziadków, bądź tego samego dnia, ale w międzyczasie przyjęcia i w plenerze. Zawsze wybór należy do Was, oraz do pogody i pory roku. Zdarza się, że łączymy sobie plener ze studiem. Drugą opcją jest to zupełnie osobny dzień, może być w tygodniu i tutaj już od Was zależy, czy uda się Wam zmobilizować choćby chrzestnych. W tygodniu wykonujemy zdjęcia raczej w studio, ale zawsze można spróbować zaplanować coś więcej.

Mam dwa sposoby na rozliczenie konkretnej ilości zdjęć z Wami. W pierwszej z wstępnego materiału wybieracie konkretną ilość, którą ja później poddaję ostatecznemu retuszowi. W drugiej ja decyduję które kadry się sprawdzą i dokonuję sama selekcji, z której otrzymujecie zakładaną ilość zdjęć. Nie oddaję surowego materiału nigdy. Jeśli na podstawie całego materiału, wybrana ilość zdjęć wykracza poza tą z pakietu, za kolejne 5 sztuk zdjęć doliczam 20 zł. 

Zazwyczaj w podstawowej usłudze nie rozliczam się z albumu. Traktuję to jako dodatek do usługi. Co przekłada się również na ostateczną nieco niższą cenę za usługę. Tutaj możemy podejść dosyć elastycznie. Możemy skorzystać z nieco tańszej fotoksiążki, bądź nieco droższego fotoalbumu. W PAKIECIE C przewiduję Fotoalbum 20 stronicowy o formacie 15×15 cm, po rozłożeniu 15×30 cm. Album jest oprawiony w miękką przyjemną w dotyku okładkę, a zdjęcia są prezentowane na grubych, sztywnych naświetlanych jak papier fotograficzny kartach. Cennik albumów

Cennik usług fotograficznych Chrztu św.