Fotografia architektury i wnętrz

Fotografia architektury i wnętrz

lepiej sprzedaje i podkreśla dobry wizerunek

Profesjonalne podejście do sprzedaży mieszkań, odpowiednia ich prezentacja zapewniają lepszą cenę. Warto również zainwestować w dobry wizerunek własnej firmy, co podnosi jej prestiż i profesjonalizm w oczach klientów oraz konkurencji.

Co zawiera oferta wnętrzarska

W zestawie zdjęć wykonuję zdjęcia wnętrza i jeśli jest konieczne budynku od zewnątrz. Przy użyciu profesjonalnego sprzętu fotograficznego. Wszystkie zdjęcia są poddane podstawowej oraz zaawansowanej obróbce graficznej. Należy do niej korekcja kolorystyki, tonów, kontrastów oraz prostowanie i korekta zniekształceń obiektywu.
Udzielam też dodatkowej porady odnośnie stylizacji wnętrza do sesji. Dopuszczam konsultację na podstawie zdjęć wnętrza telefonem.

Na terenie Łodzi, oraz w promieniu 20 km od miasta dojazd jest wliczony w cenę. Powyżej 20 km, doliczam kwotę z kilometrówki. 
Do każdego zlecenia spisujemy umowę, w której ściśle określam pola eksploatacji wraz ze stosowną licencją na publikację, czy to jako portfolio (architekci, projektanci wnętrz), czy do serwisów z ofertami nieruchomości, kupna-sprzedaży, wynajmu, czy do publikacji wizerunkowych w internecie, na materiałach promocyjnych.

Przekazane zdjęcia cyfrowe są przygotowane do zawartych w umowie publikacji. Wszystkie wytyczne ustalamy przed wykonaniem zlecenia, oraz zawieramy w umowie. Na życzenie przygotuję pliki do druku.

Tutaj cenę ustalam już bardzo indywidualnie w zależności od ilości zdjęć, zakresu koniecznej obróbki, oraz zakresu udzielonej licencji.

Przedział może się wahać między 30-80 zł za zdjęcie, brutto.

W przypadku zleceń do 10 zdjęć, przewiduję 2 dni robocze na przygotowanie materiału. Przy bardziej skomplikowanych sesjach wnętrz, lub architektury czas może się wydłużyć do maksimum 2 tygodni.

Cennik usług fotografii architektury i wnętrz

PAKIET C

PLN700
brutto
  • Duży dom/lok. usł.
  • 20 zdjęć cyfrowych
  • + zdjecie 20 zł
  • Obróbka graficzna
  • Przygotowanie do publikacji w int.
  • Odpowiednia licencja