Fotografia eventów i przyjęć

Zdjęcia z eventów, przyjęć

Dobrą zabawę warto uwiecznić

Przez fotografię eventową rozumiem fotorelacje z bankietów, konferencji, imprez firmowych, koncertów, zlotów, szkoleń. Relacje z przyjęć prywatnych, jak urodziny, imieniny, rocznice, a także imprezy typu wieczory panieńskie lub kawalerskie.

Co zawiera oferta eventowa

W pojęciu event, czyli wydarzenie mieści się spora ilość różnych sytuacji, które zazwyczaj staram się uwiecznić. W tym znajdują się wszystkie wydarzenia kulturalne, konferencje, imprezy zamknięte dla firm, wydarzenia religijne, studniówki, bale ósmych klas. 
W przypadku zleceń które wykonam dla osób indywidualnych, można mnie zaprosić na wspólne przeżywanie rocznic, urodzin, zlotów rodzinnych. W obecnych czasach możecie mnie wynająć również do uwiecznienia Świąt Bożego Narodzenia, Sylwestra. Standardowym i chętnie fotografowanymi wydarzeniami są wieczory kawalerskie i wieczory panieńskie.

Aby termin konkretnego wydarzenia był uznany przeze mnie jako zarezerwowany, musimy mieć podpisaną umowę. Kolejnym wymogiem jest wpłata zadatku w wysokości 30% wartości zlecenia. Zawsze staram się poznać dokładnie miejsce w którym będę wykonywała zlecenie. Dlatego oczekuję od zleceniodawców przychylności w udostępnieniu miejsca, bądź przedstawienia warunków w jakich przyjdzie mi fotografować.

W dni świąteczne takie jak Wielkanoc, Boże Narodzenie, Sylwester doliczam do ceny podstawowej 30%, kwota ta nie podlega negocjacji.  

Powyżej 100 km od Łodzi doliczam koszty przejazdu wg aktualnie obowiązującego rozliczenia kilometrówki + koszty noclegu.

Wykonuję dla Państwa zlecenia reportaży z ważnych dla państwa wydarzeń rodzinnych. Najczęściej są to urodziny, rocznice, zloty rodzinne, innego rodzaju przyjęcia rodzinne. Za każdy razem udaje mi się uchwycić niezapomniany klimat i atmosferę danego spotkania rodzinnego. 

W usłudze udostępniam w indywidualnej wycenie ściankę/tło portretowe. Jeśli Państwo sobie zażyczycie, taka inscenizacja posłuży do stworzenia wyjątkowych – bo z tej konkretnej chwili portretów rodzinnych, które stworzą pamiątkę dla pokoleń.

Wykonuję również zdjęcia z przyjęć świątecznych, jak Wigilia, Śniadanie/obiad Wielkanocny, Bal Sylwestrowy.

Powyżej 100 km od Łodzi doliczam koszty przejazdu wg aktualnie obowiązującego rozliczenia kilometrówki + koszty noclegu.

W celu rezerwacji terminu sporządzamy umowę, oraz Państwo uiszczają zadatek w wielkości 20% kwoty zlecenia.

Relacja z Wieczoru panieńskiego lub wieczoru kawalerskiego zakłada dwa różne scenariusze. Oferuję opcję połączenia reportażu z imprezy w klubie, oraz beefor’u polegającego na zabawie przy sesji zdjęciowej w studio. Bądź umawiamy się na jedną z tych wersji osobno. 

W przypadku rozpoczęcia zabawy od sesji, udostępniam warunki lokalowe w studio z zapleczem, Wy zaopatrujecie się w zakąski i napoje, oraz dobre humory. Bawicie się ze sobą, a w międzyczasie ja wykonuję Wam zdjęcia – z naciskiem na bohatera/bohaterkę dnia. 

Jeszcze przed weselem otrzymujecie zdjęcie wydrukowane w formie plakatu na którym możecie się podpisać, a które będzie prezentem na ślubie dla młodej/młodego. Zdjęcie zostaje wybrane z naszego materiału zdjęciowego.

Ze względu na specyficzny charakter wycena takiego zlecenia zawsze jest indywidualna, zależy ściśle od ilości osób, oraz obranego planu wydarzenia. Dlatego zapraszam od razu do kontaktu

Reportaż z wieczoru panieńskiego, kawalerskiego wykonuję na terenie Łodzi, oraz w promieniu 50 km od miasta.

fotografia koncertowa