Fotografia portretowa

Fotografia Portretowa

Zapraszam Cię na wspaniałą przygodę

Sesje portretowe wykonuję w warunkach studyjnych oraz plenerowych. Sesje portretowe jako prezent, bądź spełnienie indywidualnego marzenia. W postaci sesji portretowych oferuję również sesje dla par, oraz tradycyjne fotografie rodzinne.

Co zawiera oferta sesji portretowej

Zapraszam na wymarzone sesje rodzinne. Proponuję aż trzy możliwości do wyboru, bądź połączenia. Możemy przeprowadzić sesję w plenerze i studio, bądź tylko w jednym z tych miejsc. Możemy się również spotkać w zaciszu Waszego domowego ogniska, na dyskretnym podglądaniu Waszych relacji ze wskazówkami ustawiania się do zdjęć, lub dodatkowo w otoczeniu plenerowym gdzieś w pobliżu Waszego domu czy mieszkania. W sesjach rodzinnych obowiązuje taki sam cennik jak przy sesjach portretowych. Obowiązują również te same ilości zdjęć. Dodatkowe ujęcia to koszt 10 zł za zdjęcie cyfrowe + 10 zł za ewentualną wersję papierową. Po dodatkowe opcje jak album fotograficzny oraz jego cennik zapraszam do cennika albumów fotograficznych.

Uważam że przed każdą realizacją najlepszym rozwiązaniem jest spotkanie się. Wzajemne poznanie, oraz określenie czego jako klient oczekujesz od takiej sesji. Fajnie jak masz już jakieś zdjęcia i ich klimat, w którym byś się z chęcią zobaczył/a. Nie mam zamiaru oddawać czyjejś pracy jeden do jednego, ale zastosować własne pomysły do jakiejś ogólnej wizji właśnie klimatu jaki chcemy uzyskać na zdjęciach. Trzeba pamiętać że fotografia jest sztuką jednak oszukiwania, ale w dobrym znaczeniu teatralnym, gdzie coś kreujemy a nie oddajemy rzeczywistości wprost. Wtedy wystarczy nastawić się po prostu na dobrą zabawę.

Jeśli chodzi o ilość ubiorów, które wykorzystamy w trakcie sesji portretowej opieram się na wytycznych cennika. Do ustalonej wspólnie stylizacji wybierasz sobie najlepiej swoje ubiory w których będziesz się czuć swobodnie, najlepiej takie które po prostu lubisz. Jeśli korzystamy z usług wizażystki to makijaż i ubiór oraz nasz klimat sesji zdjęciowej muszą ze sobą współgrać. Istnieje możliwość wypożyczenia stroju w stylu zbliżonym do dawnych epok historycznych, tylko wtedy musimy wszystko porządnie zaplanować i zgrać się z wypożyczalnią oraz dostępnością ubiorów. Obojętnie na który pakiet się decydujesz zawsze możesz dobrać usługę profesjonalnego i co najważniejsze fotograficznego wizażu, oraz ułożenia włosów. Dopieszczony wygląd zawsze dodaje pewności siebie i ułatwia wczucie się w klimat zdjęć portretowych

Wybierasz z surowego materiału założoną ilość zdjęć, ale jeśli masz trudności, możesz zdać się równie dobrze na mnie. Wybrane pozy poddaję obróbce cyfrowej i retuszowi, który też możemy sobie określić. Dążę zawsze do tego, żeby nadać zdjęciom „efekt wow”, ale też żeby zawsze potretowana osoba jednak pozostała sobą – czyli ingerencja ma swoje granice ;). Zawsze możesz dobrać do zamówienia formę foto albumu, lub foto-książki. Po szczegółowy cennik zapraszam na osobną stronę.

Portret panny młodej

Cennik Sesji Portretowych