Fotografia weselna

Fotografia ślubna

podaruj sobie pamiątkę na całe życie

Szeroko pojęte zdjęcia ze ślubu, związane są głównie z reportażem ślubnym, na który składają się przygotowania do ślubu, uroczystość zaślubin oraz wesele. Oferuję również sesję ślubną, którą możemy wykonać w studio, w plenerze, lub w obydwu miejscach.

Co zawiera oferta ślubna

Reportaż w dniu ślubu zawsze dostosowuję do Waszych potrzeb. Staram się dyskretnie towarzyszyć na każdym etapie tego jakże ważnego dla Was dnia. Jeśli decydujemy się na przygotowania, zazwyczaj jestem z panną młodą, za dodatkową opłatą przy pomocy drugiego fotografa oczywiście możemy ująć i przygotowania pana młodego. Często jest też tak, że oboje młodzio szykują się w jednym miejscu, co znacznie ułatwia wszystkim sprawę. Na weselu bez względu na cenę zostaję do ostatniego ważnego punktu programu. Zazwyczaj jest to tort, lub podziękowania rodzicom. Zebrany do tego momentu materiał z pewnością wystarczy aby oddać klimat zabawy oraz wyjątkowość Waszego święta.

Nawet w najprostszym pakiecie nie zostawiam Was bez zdjęć portretowych. Jeśli tylko wzajemnie ustalimy czasowo harmonogram, zawsze udaje się wygospodarować choćby 30 min na mini sesję. Czy to przed Urzędem Stanu Cywilnego, czy przed kościołem. Nie mamy wtedy co prawda tego rozmachu, który możemy rozwinąć na osobnej i specjalnie do tego przygotowanej sesji, ale i tak zostaje pamiątka, a to się chyba liczy najbardziej. Zawsze sugeruję się Waszymi pomysłami na sesję, jednak nie koniecznie muszą to być miejsca spektakularne, bo raz że na sesji liczycie się Wy i Wasza miłość, a otoczenie jest tylko tłem. Dlatego piękne zdjęcia możemy uzyskać tak samo w Arkadii, jak i którymś z łódzkich parków. Ważne dla Was i historii Waszej miłości miejsca mają pierwszeństwo.

Wiadomo, że nic na siłę, jednak podjęcie decyzji o wykonaniu sesji narzeczeńskiej ma wiele przemawiających za sobą pozytywów. Po pierwsze poznajemy się wzajemnie, co niezwykle rozluźnia i ułatwia dalszą współpracę w dniu ślubu czy na sesji ślubnej. Zawsze zalecam wykonanie sesji narzeczeńskiej w zupełnie innej porze roku niż ślub. Zawsze te zdjęcia później występują w ciekawym kontraście do zdjęć typowo ślubnych. Dodatkowo mogą zostać użyte jako elementy dekoracji weselnej w postaci papierowych odbitek, albo jako ciekawy pokaz slajdów przy np przemowach bliskich. Także serdecznie zapraszam na dobrą zabawę.

Zazwyczaj w podstawowej usłudze nie rozliczam się z albumu. Traktuję to jako dodatek do usługi. Co przekłada się również na ostateczną nieco niższą cenę za usługę. Tutaj możemy podejść dosyć elastycznie. Możemy skorzystać z nieco tańszej fotoksiążki, bądź nieco droższego fotoalbumu. W 2 pakietach przewiduję Fotoalbum 20 stronicowy o formacie 15×15 cm, i 20×20 cm. Album jest oprawiony w miękką przyjemną w dotyku okładkę, a zdjęcia są prezentowane na grubych, sztywnych naświetlanych jak papier fotograficzny kartach. Po całą ofertę zapraszam do Cennika albumów

mini sesja ślubna Katarzyna Pawlak

Cennik usług ślubnych

Sesja narzeczeńska i Sesja Po-ślubna - Cenniki

*album w standardzie jest rozmiaru 15×15 cm