O mnie

O mnie

Odrobina informacji o autorce

"Sfotografuj głowy w chmurach - takie życie beztroskie
które potykając się o kwiaty
spada w miękką zieloną przestrzeń"

Kiedy wykonałam pierwsze ważne zdjęcia,
całe wieki temu,
nie przypuszczałam że
dotrę do obecnego miejsca,

          Pomimo rozwoju świata, osiągnięć technologicznych w fotografii, to tworzenie zdjęć, zawsze będzie miało w sobie coś z magii. I do końca nie jest istotne, czy fotografuję czyjś piękny ślub, czy spektakularne przyjęcie weselne. Chwile które przesuwają się mi później przed oczami, moje osobiste historie, wasze, waszych dzieci, to właśnie w postaci fotografii zatrzymujemy te wszystkie momenty jak czarodziejskie karty.

 

Pozytywnie w przyszłość

Fotograf, to cierpliwy towarzysz ludzkiego życia. Polujący na moment, uśmiech, łzę wzruszenia. To osoba, która ze zwyczajnego świata potrafi odczytać i wykreować obraz, poruszający z czasem serca oglądających. Fotograf to z jednej strony pracowity rzemieślnik, a z drugiej artystyczna dusza. On wie jak z mnóstwa cyferek, odrobiny matematyki i fizyki wyczarować dla nas idealny świat. Czyż to nie wystarczające atuty magika?

Cały czas, bo tak uczy się człowiek, przez całe życie, staram się doskonalić swoje umiejętności. Zdobywać nowe wyzwania i jak najlepiej je realizować. Staram się przekazywać to jak sama widzę świat. Serdecznie zapraszam wszystkich odwiedzających  stronę www, do wspólnej fotograficznej podróży…. 

Wykonuję w zasadzie każdy rodzaj fotografii, jednak szczególnie bliska jest mi fotografia towarzysząca ślubom i przyjęciom weselnym. Jak również takim uroczystościom rodzinnym jak chrzciny, czy pierwsze komunie dzieci. Jeśli ktoś ma życzenie, żebym uwieczniła w reportażu czyjąś rocznicę, rodzinne spotkanie, z przyjemnością podejmę się takiego zadania. 

85%Fotografia w świetle naturalnym

55%Fotografowanie w studio

66%Programy graficzne/Photoshop

79%Projektowanie graficzne

0

I wiele więcej

"Zrobionych" kroków, wejść na dziwne podwyższenia, a wciśnięć się w różne nietypowe miejsca. Przemieszczanie z aparatem to podstawa znalezienia Tego Jedynego Kadru.

0

Razy pewnie milion

Klatek cyfrowych, ale i analogowych. Mnóstwo materiału zdjęciowego, z którego mogłam wybierać coraz więcej dobrych ujęć. Wiadomo, praktyka czyni mistrza.

0

Publikacji

Nie tylko w mediach społecznościowych, ale i klientom w postaci papierowych odbitek, albumów. Oraz nawet w gazetach, czy kalendarzu Pentaxa. Nie robię zdjęć do szuflady, ale po to, żeby się nimi dzielić.