O mnie

Pomimo rozwoju świata, osiągnięć technologicznych w fotografii, to tworzenie zdjęć, zawsze będzie miało w sobie coś z magii. I do końca nie jest istotne, czy fotografujemy czyjś piękny ślub, czy spektakularne przyjęcie weselne. Chwile które przesuwają się nam przed oczami, nasze osobiste historie, naszych dzieci – od chrzcin przez komunię po ślub, to właśnie fotografie zatrzymują te wszystkie momenty jak czarodziejskie karty.

Wspomnienia i emocje wracają, ożywają ludzie, oraz wspomnienia z nimi związane. Po latach nikt nie pamięta nawet kto te zdjęcia wykonał, ale pamięta wszystkie zdarzenia, dźwięki, a nawet zapachy, które towarzyszyły zamrożonemu momentowi ze zdjęcia.

Fotograf, to cierpliwy towarzysz ludzkiego życia. Polujący na moment, uśmiech, łzę wzruszenia. To osoba, która ze zwyczajnego świata potrafi odczytać i wykreować obraz, poruszający z czasem serca oglądających. Fotograf to z jednej strony pracowity rzemieślnik, a z drugiej artystyczna dusza. On wie jak z mnóstwa cyferek, odrobiny matematyki i fizyki wyczarować dla nas idealny świat. Czyż to nie wystarczające atuty magika?

Cały czas, bo tak uczy się człowiek, przez całe życie, staram się doskonalić swoje umiejętności. Zdobywać nowe wyzwania i jak najlepiej je realizować. Staram się przekazywać to jak sama widzę świat. Serdecznie zapraszam wszystkich odwiedzających  stronę www, do wspólnej fotograficznej podróży…. 

Wykonuję w zasadzie każdy rodzaj fotografii, jednak szczególnie bliska jest mi fotografia towarzysząca ślubom i przyjęciom weselnym. Jak również takim uroczystościom rodzinnym jak chrzciny, czy pierwsze komunie dzieci. Jeśli ktoś ma życzenie, żebym uwieczniła w reportażu czyjąś rocznicę, rodzinne spotkanie, z przyjemnością podejmę się takiego zadania. 

Na koniec odrobina mojej historii ujęta w starym  wierszu…..

Kontakt

Zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem: +48 606 281 006

oraz po adresem e-mail: soup.ka.photo@gmail.com

można wysłać również wiadomość za pomocą formularza kontaktowego na stronie

 

CENNIK GALERIA KONTAKT